V GMINNY KONKURS POD HASŁEM JAN PAWEŁ II – PAPIEŻ POKOJU

Przedszkolaki i uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w V Gminnym konkursie Jan Paweł II – Papież pokoju, organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Rolach. Celem konkursu było pogłębienie zainteresowania dzieci osobą i nauczaniem św. Jana Pawła II.
W konkursie wzięło udział 3 przedszkolaków i 11 uczniów kl. I – VIII. Prace były wykonane pomysłowo i z wielką aktywnością twórczą. Trzy z nich zostały wyróżnione. Były to prace: Alicji Karwowskiej z grupy przedszkolnej, Moniki Karwowskiej  uczennicy kl. II i  Joanny Toporowicz – uczennicy kl. VII. Pozostałe, które zostały wybrane do dalszego etapu zostały nagrodzone dyplomami. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 04.04.2022r. w Szkole Podstawowej w Rolach, gdzie udali się wyróżnieni uczestnicy konkursu wraz z rodzicami i opiekunem Panią Joanną Papiewską.

Zdjęcia p. Joanna Papiewska