Walentynki

Walentynki – wpisały się już na stałe w harmonogram naszych szkolnych imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Traktujemy go jako okazję do okazania sobie serdeczności, życzliwości, ciepła, podjęcia refleksji o miłości i jej nieocenionej roli w naszym życiu. Już od rana wszystkim uczniom towarzyszyło podekscytowanie, wprowadzające w niepowtarzalną atmosferę walentynek.

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnej Kasy Oszczędności, tradycyjnie zorganizowano „pocztę walentynkową”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać swoim sympatiom miłe słowa, wrzucali własnoręcznie wykonane kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanego pudełka. Trzeba przyznać, że nasze szkolne listonoszki nie narzekały na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy skorzystali z tej możliwości. Nie zabrakło wyrazów sympatii pod adresem Pani dyrektor oraz nauczycieli i wychowawców.

Zdjęcia p. Agnieszka Śledź, p. Elżbieta Soszka