Wyjazd na spektakl „Bajka o Kocie w Butach”

W dniu 8 marca 2024 r. uczniowie klas I – III uczestniczyli w spektaklu zaprezentowanym przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa. Czteroosobowa grupa teatralna przedstawiła „Bajkę o Kocie w Butach”.

Widowisko przeniosło nas w magiczny świat bajki. Dobrze znana wszystkim opowieść w wykonaniu krakowskich aktorów zamieniła się w rozśpiewane widowisko artystyczne. Najwięcej emocji wśród naszych uczniów wzbudził oczywiście tytułowy bohater, który nie tylko mówił ludzkim głosem, ale też zachwycał śpiewem i zaskakiwał poczuciem humoru. Bogata scenografia i pomysłowa choreografia sprawiły, że uczniowie w sposób wyjątkowy śledzili przygody głównych bohaterów. Poza świetną zabawą, spektakl niósł przesłanie, by pielęgnować takie wartości jak: miłość, przyjaźń, mądrość oraz umiejętność wyznawania prawdy.

Wyjazd na spektakl zorganizowała p. E. Soszka, a opiekunami uczniów były również p. A. Gajda, p. M. Szczygielska, p. A. Wakuła.

Zdjęcia p. Marzena Szczygielska