Kot w butach

8 marca 2024 r. przedszkolaki wybrali się do Łukowa na spektakl teatralny pod tytułem „Kot w butach” w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Treść bajki zmieniła się w niezwykle kolorową, wesołą, żywiołową, rozśpiewaną oraz roztańczoną historię. Zaprezentowane przez aktorów kostiumy oraz bajeczna scenografia pozwoliły widzom na obcowanie z prawdziwym światem teatru. Trzeba również dodać, że poza świetną zabawą spektakl niósł przesłanie, by pielęgnować takie wartości jak: miłość, przyjaźń, mądrość oraz umiejętność wyznawania prawdy. Dzieci z wielką uwagą i zaciekawieniem oglądali przedstawienie. Po powrocie do przedszkola dzieci chętnie opowiadały o obejrzanym spektaklu. Wyjazd przyniósł im wiele niezapomnianych wrażeń.

Zdjęcia p. Ewelina Lewandowska