Podsumowanie osiągnięć w II semestrze roku szkolnego 2022/2023

W dniu 22 czerwca 2023 roku w Zespole Szkół w Świdrach odbyło się podsumowanie pracy uczniów za II semestr roku szkolnego 2022/23.

W obecności społeczności szkolnej Pani dyrektor Agnieszka Śledź udzieliła pochwał ponad 80 uczniom i dzieciom z przedszkola za:

• rzetelną naukę i wzorowe zachowanie;
  • wybitne osiągnięcia;
  • wysoką frekwencję na zajęciach dydaktycznych 95% i wyżej;
  • godne reprezentowanie Zespołu Szkół w Świdrach.

Wręczone zostały również nagrody i dyplomy za udział w konkursie ortograficznym oraz matematycznym w klasach I – III, a także z języka angielskiego w klasach IV – VIII. Opiekunowie Szkolnego Koła Oszczędności docenili uczniów, którzy systematycznie oszczędzali i zgromadzili wysokie środki na swoich kontach. Zostały wręczone upominki i nagrody za udział w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny w kategorii Żaczek oraz karty rowerowe uczniom z klasy IV, którzy świetnie znają przepisy ruchu drogowego.

Duża grupa sportowców z naszej szkoły otrzymała nagrody rzeczowe za udział w wielu zawodach sportowych. Pani dyrektor wyróżniła również uczniów z klas I – VIII , którzy w minionym roku szkolnym uprawiali różnorodne dyscypliny sportowe. Okazało się, że w naszej szkole jest mnóstwo dzieci uczęszczających na dodatkowe pozaszkolne zajęcia, które hartują nie tylko ciało, ale i ducha.

Wyróżnionym uczniom oraz dzieciom z przedszkola gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym 2023/24.

Zdjęcia p. Anna Gajda, p. Marzena Szczygielska, p. Damian Antoniuk