Ubieramy choinkę

W  grudniu  2017 r. nasze  przedszkolaki  wraz  z  15  placówkami  z  Polski realizowały projekt pt. „Ubieramy choinkę”. Zadaniem uczestników projektu było wykonanie ozdób choinkowych    w  dowolny  sposób  nawiązujących  do  miejscowości,  z której pochodzą i przesłanie ich do pozostałych uczestników projektu. Celem naszego wspólnego przedsięwzięcia  było nawiązanie współpracy z innymi placówkami edukacyjnymi z Polski oraz kultywowanie tradycji świąt Bożego Narodzenia.
Efektem końcowym naszego projektu były drzewka choinkowe ubrane w ozdoby przygotowane przez wszystkich uczestników projektu. Nasze przedszkolaki świetnie poradziły sobie z wykonaniem ozdób choinkowych i z wielkim zaciekawieniem otwierały kolejne koperty, w których znajdowały się piękne ozdoby  i z radością ozdabiały nimi choinkę w swoich salach.

Projekt realizowany w ramach Programu eTwinning.